Obóz w Ustce

Przed nami wyjazd na obóz sportowy do Ustki.

Oto kilka informacji.

Na obóz jadą opiekunowie :

- trener - Łukasz Malczewski tel. 667-912-499

- trener - Robert Zamiar tel. 789-255-306

- Magdalena Hartwig-Łuczak tel. 507-128-926

Jedziemy autokarem, zbiórka 8 sierpnia o godz. 6:00 przy Centrum Handlowym "Max" na ul. Sobieskiego. Prosimy o podanie leków dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną. Prosimy także nie pakować dzieciom chipsów, słodyczy itp. oraz napojów gazowanych - nie jemy w autokarze.

Zakończenie obozu w sobotę 15 sierpnia.

Proszę nie dawać dzieciom żadnych wartościowych przedmiotów, ponieważ nie ponośmy za nie odpowiedzialności. W związku z wcześniejszymi doświadczeniami związanymi z zagubieniami telefonów, nie odbieraniem połączeń od rodziców itp., telefony będą przechowywane u wychowawców i wydawane dzieciom w godzinach rannych i poobiednich, aby mogły zadzwonić. W razie konieczności można zadzwonić do opiekunów i poprosić o wydanie dziecku telefonu. W związku z tym prosimy o przygotowanie woreczków foliowych z wypisanym imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nr PIN do telefonu. Ładowarki proszę także opisać.

Tak jak się umawialiśmy, w trakcie trwania obozu prosimy o nieodwiedzanie dzieci.

Na obóz zabieramy:

- dokumenty : legitymację, książeczkę zdrowia,

- leki w woreczkach z karteczką z nazwiskiem i wypisanym dawkowaniem (do leków w płynie małe strzykawki na każdy dzień)

- kosmetyki: żel/szampon, gąbka (drapak;)), szczoteczka+pasta+kubek, mydło, grzebień, ręczniki, środki na komary prosimy podpisać, bo będą zdane do pokoju wychowawców.

- buty : korki/turfy, halówki, klapki, pozostałe obuwie wg uznania

- stroje sportowe, getry (obowiązkowo 1 para na każdy dzień), ochraniacze, dresy klubowe

- stroje treningowe + getry klubowe

- spodnie długie i krótkie, bluzki z krótkim i długim rękawem, ciepłe bluzy, bieliznę, piżamę, kurtkę przeciwdeszczową klubową, kto nie posiada zabiera swoją kurtkę przeciwdeszczową, obowiązkowo nakrycie głowy (czapeczki z daszkiem, chusty)

- kąpielówki, czepek, ew. okulary do pływania i inne akcesoria dla dzieci niepływających

- bidony - podpisane, kubek, mała torba lub plecaczek

- niewielką sumkę na drobne wydatki (istnieje możliwość przechowania pieniędzy przez wychowawców w podpisanych kopertach)

- gry planszowe, karty itp.

- misie, kocyki i inne przytulanki

Jeżeli dzieci dostają nowe rzeczy na wyjazd np. szczoteczki, czy ręczniki proszę jakoś je zaznaczyć, aby dziecko poznało swoją własność.

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorami.