Chrobry Gniezno Gospodarze

Gniewko-2011

Utworzono:

22.09.2014

Dnia 6 września 2014 roku swoje rozgrywki ligowe rozpoczęli Żaki Gniewka Gniezno z rocznika 2006.Tak samo jak w tamtym roku rywalizacja odbywa się systemem turniejowym.Gospodarzem pierwszego turnieju był nasz klub.Do rywalizacji przystąpiły zespoły gospodarzy,Chrobrego Gniezno,Błękitnych ll Owińska i Concordia Murowana Goślina.Ostatni z wymienionych klubów nie stawił się na zawody,dlatego tego dnia odbyły się tylko trzy mecze.W pierwszym meczu zmierzyły się zespoły Gniewka i Błękitnych,mecz zakończył się wygraną Gniewnych 2-1 a bramki dla naszej drużyny zdobyli Dominik Haremza i Mateusz Lehmann.W kolejnym meczu zagrał Chrobry z Błękitnymi i wysoko pokonał Owińska 6-0.Ostatni mecz to derby pomiędzy Gniewkiem i Chrobrym.W tym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy Chrobrego pokonując Gniewnych 5-2 a bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Krupa i Zosia Budasz.Po pierwszym turnieju z kompletem punktów prowadzi Chrobry,Gniewko jest na drugim miejscu z trzema punktami a bez punktów pozostają piłkarze Błękitnych i Concordii.

Wiadomości (utwórz nową)